web siteniz güncel ve kaliteli mi ?

web sitenizin yapımı sürecinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksik olmamalıdır, işte burada biz devreye giriyoruz.

Bandırma Web Tasarım, Web Site Destek ve Güncelleme

Destek ve Güncelleme

Web sitenizin ve içerisindeki bilgilerin güncellenmesi, size görmediğiniz birçok avantaj sağlamaktadır. Örneğin, arama motorları sürekli olarak güncellenen bir internet sitesini daha fazla ön plana çıkarabilmektedir. Yapılan araştırmalar, güncel web sitelerinin kullanıcılar tarafından daha güvenilir olarak algılandığını ve web sitesini tekrar ziyaret etme oranını artırdığını göstermiştir. Bu nedenle biz de web sitenizi her açıdan takip ederek güncel kalmasını sağlıyoruz. Blog sayfalarının son yıllarda bu kadar popüler olmasının sebebi de aslında budur. Blog yazarları her gün bloglarına başka hiç bir yerde bulunmayan kendine has yazılar girerek farkında olmadan optimizasyon çalışması yapmış olurlar.

Site güncelleme çalışmalarınızı ekibimiz sizin istediğiniz zaman dilimi içerisinde titizle yapmaktadır. Özen gösterilmeden yapılan güncellemeler kötü sonuçlar doğurabilir. Kullandığınız içerik özgün olmalı, resimleriniz yasal ve etiketleriniz gerçeği yansıtmalıdır. Çok fazla etiket ve alakasız backlink size zarar verir. Kullandığınız görseller de dahil her şey sizi temsil etmeli.

Web sitenizin güncellemelerini de, üretim sürecinde olduğu gibi, belirli adımlarda gerçekleştiriyoruz. Periyodik olarak belirlenen içerikler Web Sitesi Yönetim ekibi tarafından hazırlanıyor. Editörümüzün kontrolleri sonrasında sizlere sunuluyor.

Web sitesi güncelleme ve yönetim hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın.

AÇIKLAMALAR

Bandırma Web Tasarım, Web Site Destek ve Güncelleme

Yulmir, tarafından yapılan tüm işler 1 yıl süresince ücretsiz olarak bakım hizmetine tabidir.

Sence biz senin ajansı mıyız?

Eğer sende bizim gibi düşünüyorsan +90 553 933 61 57 nolu numaradan hemen arayın.

Dijital dünyamıza sizde katılmak ister misiniz?

İyi fikir doğru stratejiden doğar. Doğru mecrada doğru stratejiyle, hedef kitleye ulaşıyoruz.
Bir Sonraki Adımı Atın, Bizimle Tanışın.

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz