tasarımını seç, hızlı bir şekilde siteni yayına al...

Firmanızı ve Markalarınızı tanıtmanın en etkili yolu etkin bir web sitesine sahip olmaktır. Görsel tasarımları ziyaretçiyi etkileyecek yapıya sahip olmasının yanısıra, kullanım kolaylığı sağlanması ve altyapısı sayesinde problemsiz çalışması da çok önemlidir.

Bandırma Web Tasarım, Bandırma Ajans, Bandırma Hazır Site

Hazır Website Çözümleri

ÇOKLU SEÇENEK

YULMİR'de birbirinden farklı tasarımlardan tarzınıza yada sektörünüze uygun olanları kolyayca seçebilirsiniz.

 

HIZLI KURULUM

Seçmiş olduğunuz tasarım hızlı bir şekilde kuruluma hazır hale getirilir ve talebinize bağlı olarak görselleştirilerek yayına alınır.

 

KOLAY KULLANIM

YULMİR yönetim paneli bir çok detayı düşünerek hazırlandığı için hızlı ve kolay bir kullanım sunmakta.

 

GÜÇLÜ VE EKONOMİK

YULMİR ile altyapısı güçlü olan web sitelerine düşük bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Firmanızı ve Markalarınızı tanıtmanın en etkili yolu etkin bir web sitesine sahip olmaktır. Görsel tasarımları ziyaretçiyi etkileyecek yapıya sahip olmasının yanı sıra, kullanım kolaylığı sağlanması ve altyapısı sayesinde problemsiz çalışması da çok önemlidir. Bu şekilde bir web sitesine sahip olurken alınan hizmet için ödenen bedel de oldukça önemlidir. İşte tüm bu soruların cevabı olarak sizlere YULMİR / Akıllı Web Sitesi hizmetimizi sunuyoruz.

YULMİR tüm İşletmelerin, Kamu Kurumların, Belediyelerin, Derneklerin, Vakıfların ve Kişisel Sitelerin rahatlıkla kullanabileceği ekonomik, işlevsel ve pratik olarak tasarlanmıştır.

YULMİR müşteri talep ve geri dönüşlerinin harmanlanarak hazırlanmış olup, kullanıcılar tarafından kolayca yönetilebilen, ziyaretçiler tarafından kolayca kullanılabilen, güncel ve etkileyici görselliği ve güçlü altyapısı ile dikkat çeken sitelerdir.

Bilişim ve medya sektörü deneyimimiz sayesinde ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek tasarımlarımızı beğeninize sunduk. Yoğunlukla faaliyetine yeni başlayan Kobilerin yararlanmasını hedeflediğimiz Yulmir sayesinde bütçenizi zorlamadan kendinizi tanıtabilir, dijital platformlarda yerinizi alabilirsiniz.

 

Bandırma Web Tasarım, Bandırma Ajans, Bandırma Hazır Site

Yulmir, ilk günden bu yana değişim ve gelişim odaklıyız...

Sence biz senin ajansı mıyız?

Eğer sende bizim gibi düşünüyorsan +90 553 933 61 57 nolu numaradan hemen arayın.

Dijital dünyamıza sizde katılmak ister misiniz?

İyi fikir doğru stratejiden doğar. Doğru mecrada doğru stratejiyle, hedef kitleye ulaşıyoruz.
Bir Sonraki Adımı Atın, Bizimle Tanışın.

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz